Výlety

Na dětských letních táborech jsou výlety velmi oblíbené a my jich máme spousty, naše místo na Moravě je pro ně přímo stvořené.

Koupaliště Hustopeče

Jedná se o malé městečko, kam budeme jezdit především na letní koupaliště s tobogány. (4 bazény, 2 tobogány, prolézačky pro děti, stín pod stromy...)

Koupaliště Hustopeče Koupaliště Hustopeče Více o Hustopečích

Aqualand Moravia

Děti i dospělí se mohou vyřádit na 20 tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené pro 3místné rafty si můžete vyzkoušet vůbec poprvé v České republice!

Připraveny jsou pro vás kromě jiných oblíbené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče.

Aqualand Moravia Aqualand Moravia Více o Aqualandu

Pálava

Vysílač, nebo jen k Andělovi je ze Strachotína pouze 4 km daleko a tak i tam si zajdeme, protože jak říkají místní: „Kdo nebyl na Pálavě, nebyl na Moravě!“ :-) Cestou na Pálavu navštívíme i obec Dolní Věstonice, kde si dáme dobrou zmrzlinu.

Pálava Více o Pálavě

Mikulov

Mikulov je městečko, které každý zná. Je plné kulturních památek a asi nejznámější je nad městem tyčící se Mikulovský zámek. Opodál je Svatý kopeček s nádherným výhledem. Děti budou mít možnost se s nimi seznámit. Aby děti mohly lépe a dle vlastních zájmů prozkoumat městečko a architekturu, dostanou na náměstí rozchod, který budou moci využít i jako možnost nakoupit nějaký suvenýr na památku.

Mikulov Mikulov Více o Mikulovu

Lednice

O Lednicko-Valtickém areálu toho asi nemusíme příliš psát. Tento krásný zámek v Lednici s překrásnou zámeckou zahradou si projdeme kolem Minaretu až k Janovu Hradu. Na tento výlet pojedeme autobusem, nebo pro zpestření i vlakem :-)

Zámek Lednice Minaret Více o Lednici

Valtice

Součást Lednicko-Valtického areálu je i nádherný zámek ve Valticích s krásnou zahradou, kterou si projdeme. Na tento výlet pojedeme autobusem, nebo vlakem.

Zámek Valtice Vatice Více o Valticích

Každý turnus má jinak zvoleny výlety, proto se podívejte na Vámi vybraný turnus, které výlety mají Vaše děti zařazené v programu. Naleznete v Turnusy

Na vzdálenější výlety využijeme autobusovou dopravu. Jihomoravský kraj je protkán Integrovanou dopravou (IDS JMK) a my toho budeme plně využívat. Jediné, co musíme udělat je dojít na obecní zastávku, odtud nás už autobusy odvezou, kam zrovna budeme potřebovat :-) (ceny za dopravu jsou již obsaženy v ceně pobytu)

Proč právě s námi?

- Výjimečné místo pobytu - Nadstandardní ubytování - Exkluzivní výlety v ceně - Zkušení vedoucí - Propracovaný program - Wi-fi připojení - Malý kolektiv - Kvalitní domácí strava - Vhodné i jako tábor "poprve" - Uskutečněno již přes 60 turnusů

Naše tábory

Ověřeno

Českou televizí

Česká televize Déčko