Odpovědi na dotazy, které by Vás mohly zajímat

Jak postupovat pro přihlášení dítěte na tábor?

Je to velmi jednoduché, v levé nabídce menu na našich stránkách http://www.tabory-morava.cz

Klikněte naObjednat pobyt a společně s přihláškou Vám pošleme i další instrukce.

Do kdy má být uhrazen tábor?

Po odeslání přihlášky je nutné do 5. dnů uhradit zálohu a do 14. dnů od zálohy uhradit doplatek. Je li uhrazena jen část, po uplynutí doby doplacení celé částky,je přihláška zrušena a platba zálohy může propadnout (s ohledem na storno podmínky)

Poslali jsme přihlášku a přesto nám byl tábor zrušen

Pokud nám pošlete řádně vyplněnou přihlášku se všemi kontakty, tak vám ji vždy potvrdíme e-mailem. Pokud vám ji nepotvrdíme nejdéle do 10. dnů, nejspíš jsme ji nedostali a pravděpodobně se cestou ztratila. Pokud pošlete přihlášku později od obdržení přihlášky, nemůžeme pak garantovat volné místo.

Poslali jsme platbu a přesto nám byl tábor zrušen

Pokud nám pošlete platbu, nebo zálohu, vždy ji potvrzujeme e-mailem, avšak předpoklad pro to je, že nám pošlete řádně vyplněnou přihlášku. Pokud jste poslali přihlášku i platbu a stále vám ji nepotvrzujeme, obvykle do 5. dnů, tak jsme je nemohli společně sloučit. Tzn. nebyla napsána zpráva pro příjemce " Jméno a Přimení dítěte a název turnusu s datumem". V takovém případě platbu necháme na účtě přibližně 10. dnů a pak ji zpravidla pošleme zpět na účet od kud přišla. Tím však zaniká rezervace na místo na táboře.

Poslali jsme přihlášku i platbu a přesto nám byl tábor zrušen

Je možné, že jste platbu i přihlášku poslali pozdě a přišli jste o rezervaci na táboře. Nebo jste je poslali a nic nám nepřišlo... Proto vše e-mailem potvrzujeme. Pokud vám nepotvrdíme platbu, nebo přihlášku do 10. dnů, musíte nás kontaktovat, protože k nám nedorazily.

Kdy mohu vystornovat pobyt?

Může se stát, že z vážných důvodů dítě nemůže nastoupit.. Řiďte se storno podmínkami. Zvažte však riziko propadnutí ceny pobytu.

Jak se hradí tábor?

Náš pobyt se hradí jen převodem z účtu.

Co všechno zahrnuje cena tábora?

Cena tábora zahrnuje:

 • Ubytování v pokoji v penzionu.
 • Stravu, začíná se odpolední svačinou v neděli při příjezdu a končí se snídaní v sobotu ráno.
 • Pitný režim.
 • Zkušené a proškolené vedoucí.
 • Program tábora.
 • Jízdné autobusy IDS JMK v průběhu pobytu na program tábora.
 • Vstupné dle programu každého turnusu.

Jak je to s dopravou na tábor?

Vzhledem ke skutečnostem, že na Jižní Moravu míří děti z různých částí republiky, tak dopravu nezajišťujeme. Dopravu si zajistí každý objednavatel pro dítě sám na vlastní náklady.

V kolik hodin máme dítě přivést a v kolik vyzvednou?

Nástup dítěte na pobyt je mezi 14:00 – 15:00 v neděli.

Dítě si vyzvedněte mezi 8:30- 9:00 hod. v sobotu.

Můžeme se zdržet na místě?

Není možné se zdržovat více, než je nezbytně nutné pro přivezení a odvezení dítěte. Před penzionem je jen velmi malá kapacita na parkování, která nepojme auta rodičů všech účastníků pobytu. V případě delšího parkování můžete využít parkoviště v centru Strachotína.

Moje dítě potřebuje odjet z tábora o dva dny dříve. Je to možné?

Pokud víte, že dítě potřebuje odjet z tábora dříve, po dohodě je to možné. Tuto skutečnost zaznamenejte do přihlášky. Nebudeme Vám počítat za stravu těchto dvou dnů. Avšak částku za ubytování vám nemůžeme snížit.

V případě onemocnění dítěte těsně před odjezdem, je možno přesunout dítě na jiný turnus?

V případě nemoci, či závažných rodinných změn je možno změnit termín a umístit dítě na jiný turnus. Podmínkou je, aby bylo ještě na táboře volné místo a v případě nemoci písemný souhlas doktora, že dítě je již zdravé.

Může po táboře vyzvednout dítě babička?

Pokud víte, že si nemůžete vyzvednout dítě, může dítě vyzvednout kdokoliv z rodiny. Poznamenejte tuto skutečnost do přihlášky. Osobě, která vyzvedává dítě z pobytu dejte plnou moc, kterou nám předá.

Jak často se děti stravují?

Děti se stravují 5x denně a to snídaně formou výběrů z několika možností, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře. Pitný režim je zajištěn po celý den.

Stravování začne v den příjezdu odpolední svačinou a končí v den odjezdu snídaní.

Je možné přizpůsobit stravování dietě (bezlepkové, bezmléčné)?

Ano, po předchozí domluvě lze zabezpečit dietu bezmléčnou i bezlepkovou, je však nutno dodat vlastní potřebné potraviny v označené tašce při příjezdu na tábor.

Je možné ubytovat kamarády či příbuzné ve stejném pokoji?

Samozřejmě se snažíme vyhovět dětským přáním a děti společně ubytovat, avšak výběr pokojů nelze vždy zaručit podle přání.

Kolik dívek a kolik chlapců k vám jezdí?

Početně za celé prázdniny je to přibližně stejné, avšak třeba na výtvarně zaměřený turnus Malý tvůrce je dívek více a na turnusu Malého dobrodruha je zas chlapců více. Turnusy Prostě dovolená a Vaření napříč kontinenty je počet dívek a chlapců přibližně 50:50

Je možné vystavit pro zaměstnavatele fakturu? Co k tomu potřebuji?

Fakturu pro Vašeho zaměstnavatele (na organizaci) vystavíme. Pro její správné vystavení nám sdělte písemně, emailem:

 1. 1. Jméno a příjmení dítěte
 2. 2. .Název organizace
 3. 3. Adresu organizace
 4. 4. IČO organizace
 5. 5. DIČ organizace
 6. 6. zda požadujete vystavit za poukaz na:
  1. a: plnou částku v Kč
  2. b: částečnou částku v Kč
 7. 7. jméno zaměstnance, na kterého se příspěvek uplatňuje (pokud požadujete i osobní číslo)
 8. 8. Číslo bankovního účtu organizace
 9. 9. Kontaktní osoba z Vaší organizace (jméno a tel.č.)
 10. 10. Daňový doklad potřebujete zaslat na adresu:
  1. a: organizace
  2. b: rodičů

 

Jsou pokoje vybaveny dekami a polštáři?

Děti jsou ubytovány v pokojích v novém penzionu. Všichni dostávají lůžkoviny a čisté povlečení. (nedávat dětem spací pytle apod., vyjma turnusu Malý dobrodruh)

Jaký jsou Vaši vedoucí?

Všichni naši vedoucí jsou zkušení z českých a zahraničních táborů, ale i ze škol v přírodě. Většina vedoucích se vzájemně zná a na tábory jezdí ve svém volnu, to svědčí o tom, že to pro naše vedoucí není jen brigáda, ale i zábava a chuť pro práci s dětmi. Pro více informací o vedoucích si přečtěte Náš tým

Budete se chodit koupat a jak často?

Ano, k vodě budeme chodit jak to jen půjde, zvláště v horkých dnech. Budeme navštěvovat letní koupaliště v Hustopečích, kde jsou tobogány a zastíněný parčík. Pokud kvalita vody dovolí, budeme se koupat i v přírodních koupalištích, proto dítěti nabalte opalovací krém, plážovou deku, či karimatku, pokrývku hlavy a boty do vody – né pantofle.

Moje dítě je neplavec:

Pokud je Vaše dítě neplavec, poznamenejte tuto skutečnost do přihlášky. Ve vodě pečlivě hlídáme všechny děti, ale u dětí s touto poznámkou u vody dbáme ještě na vyšší bezpečnost.

Mohu dát na tábor dítěti mobil, notebook, tablet a jinou techniku?

Dítě na táboře takové věci nepotřebuje, také je ani nedoporučujeme. Avšak pokud si dítě takovou techniku na pobyt vezme, činí tak na své vlastní riziko. Provozovatel v souladu s podmínkami nepřebírá odpovědnost za jejich případnou ztrátu, nebo poškození.

Jak velké dát dítěti kapesné?

Děti budou mít několik výletů. Také se podívají do městečka. Nějaký nanuk, limonáda, pohled, známka, časopis, suvenýr …. Myslíme, že optimální kapesné je kolem 300Kč.

Jaká je adresa pobytu dětí?

Sklepní č.e. 59
Strachotín
69301
Blíže o ubytování zde...

Proč právě s námi?

- Výjimečné místo pobytu - Nadstandardní ubytování - Exkluzivní výlety v ceně - Zkušení vedoucí - Propracovaný program - Wi-fi připojení - Malý kolektiv - Kvalitní domácí strava - Vhodné i jako tábor "poprve" - Uskutečněno již přes 60 turnusů

Naše tábory

Ověřeno

Českou televizí

Česká televize Déčko