REFERENCE LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR MORAVA

Letní dětské táboryReference - Malý tvůrce - dětský výtvarný tábor

Dobrý den,

Tábor jsem našla náhodou, protože všechny v blízkosti byly už obsazené. Jako matka dcery, která nemá ráda nové kolektivy, jsem měla strach, že se jí nebude na táboře líbit, že bude smutnit a že nebude samostatná. Na prvním táboře jí bylo sotva 8 let. A je fajn, že je tábor i pro menší děti. Tábor jsem vybírala podle zaměření "Malý tvůrce", protože dcera ráda vyrábí. Před táborem jsem měla spoustu dotazů na pana Jirku, ale ujistil mě, že mají zkušenosti s vedením tábora, a tak dcera odjížděla na tábor a já byla vybavena všemi informacemi, které jsem potřebovala, včetně popisu cesty do Strachotína. Ubytování ve Strachotíně bylo podle mých představ, nemám ráda tábory, kde děti spí venku za každého počasí ve stanu. Program byl perfektní - seznamovací hry, vyrábění, koupání. Strava domácí a také skvělá - dle mé dcery, která je celkem vybíravá. Nejvíce jsem však ocenila spousty fotek z tábora a detailní popis celého dne. Verča na fotkách byla spokojená a já tím pádem pak také. Dcera byla letos již podruhé a příští rok pojede určitě znovu. Těší se už teď. Dcera jezdí pouze na tento tábor, protože je skvělý, včetně táborového týmu. A také v neposlední řadě krásné okolí a příroda.

Moc děkujeme
Šárka Pánová
Vranov nad DyjíReference - Dětský letní tábor - Prostě dovolená

Dobrý den,

níže posílám referenci k Vašemu táboru.

Můj syn se zúčastnil tábora podruhé a pokaždé jsme byli moc spokojeni. Tábor se koná v krásném prostředí, děti se vrací domů plní zážitků. Už když děti z tábora odjížděly, tak si mezi sebou domlouvaly, jak se tam potkají příští rok zase. Oceňuji, že děti měly opravdu celý den zabezpečený program a vedoucí se jim věnovali. Byly výlety, hry, společné tvoření, ... Komunikace byla super, mně osobně moc vyhovovalo, že byly každý den fotky na facebooku i s popisem, co se ten dělo. A ještě dávám velké plus jídlu, které bylo pro děti připravováno. Už se těšíme na příští léto zase na táboře.

Jana Waicová, Olomouc


Hodnocení - Dětský letní tábor - Malý dobrodruh

Dobrý večer,

Syn jel na tábor poprvé, těšil se, ale když se vrátil z tábora, tak byl přímo nadšený. Vedoucí byli skvělí, přátelští, program se mu velmi líbil - byl pestrý tak, že neměl ani chvilku volna, natož aby zavolal domů, jak se mu daří. Jídlo mu chutnalo, naučil se morseovku, zkusil spaní pod širákem, chodil na túry, poznal spoustu nových kamarádů a už se těší, že opět přijede příští rok.

Břeňová


Reference - Malý tvůrce a Prostě dovolená

Dobrý den,

naše Lilianka, kterou máme již 6 rok v pěstounské péči byla již po čtvrté na táboře. První rok byla na táboře u Bzence kde byla poprvé,ale tam neměla moc kamarádek a ubytování bylo v chatkách i program ji zvlášť nezaujal. Další rok nám doprovázející organizace Dobrá rodina nabídla tábor Morava ve Strachotíně, kde jsme Lilianku přihlásili .Lilianka se vrátila celá nadšená a prohlásila, že už žádný jiný tábor nechce, že tam to bylo úplně perfektní. Rádi jsme ji to uvěřili, protože od prvních dnů pobytu jsme mohli na stránkách tábora sledovat bohatou fotodokumentaci z každodenního dění na táboře a bylo vidět nadšení a spokojenost dětí. Letos tam byla po třetí a opět naprostá spokojenost. Děti mají bohaty a pestrý program se spoustou her a aktivit, výborná strava a na tábor až luxusní ubytování ve velmi hezkém rodinném penzionu. Jistě podobnou zkušenost mají i ostatní rodiče a děti, protože jsem nikoho neslyšel, že by měl stížnosti. Naše Lili tam chce jezdit, pokud bude navštěvovat školu a bude to možné. Z naši strany naprostá spokojenost.

S pozdravem Lilianka Lakatošová a pěstouni Šturcovi.


Reference - Prostě dovolená

Dobrý den, pane Friebe

O táboře se dozvěděla dcera od své spolužačky, která byla vloni. Dceři se na táboře moc líbilo, nejlepší zážitek byl pro ni výlet do Aqualandu Moravia. Mně jako matce zase bylo sympatické jednání se všemi dospělými, kteří se o běh tábora starali. Veškeré informace, které jsem potřebovala vědět, jsou dostupné buď na webu, nebo v osobním dopise po přihlášení na tábor. Za mě a dceru jednoznačně super :-)

Simona DočkalováReference letní tábor Dětský tábor doporučení

Reference - Malý tvůrce - letní výtvarný tábor

Dobrý den,

tábor nám byl doporučen přáteli z Ameriky a holky byly maximálně spokojené. Ani se jim nechtělo domů. Krásné prostředí, moc fajn lidi, spousta zábavy, úkolů, výletů a tvoření. Tábor můžeme všem moooc doporučit, holky si odsud přivezly spoustu výtvorů, zážitků a moc fajn vzpomínek. Děkujeme 😉

Kocourková


Reference - Malý tvůrce - dětský letní výtvarný tábor

S táborem na Moravě jsme velmi spokojeni, naší Kačce se tábor velmi líbil, už samo uvítání s občerstvením bylo milé, celkově panovala bezva atmosféra, vedoucí prý byli prima a zábavní, program nabitý vhodně zvolenými činnostmi. Okolí i penzion super! Komunikace byla vždy velmi rychlá, každý den jsme se těšili na nové fotografie na Facebooku, kde jsme byli také informováni o průběhu dne, a to nás vždy ujistilo,že je naše dcera v dobrých rukách.

Mgr. Monika KuckováReference - Malý tvůrce - dětský výtvarný tábor

Dobrý den,

dcera byla z pobytu nadšená, jak z prostředí tak i z kreativity nabízených aktivit a výletů. Jako rodič s povděkem kvituji s jakou péči bylo o naše dítě postaráno po všech stránkách a určitě budeme příští rok provádět rezervaci včas a z dostatečným předstihem.

Mahdal


Reference tábor Strachotín Doporučení tábor Strachotín

Dětský letní tábor - Prostě dovolená

Dobrý den,

V létě se má dcera zúčastnila Vašeho táboru. Při příjezdu nás přivítaly usměvavé tváře a nic nebylo problém. Okolí a ubytování bylo moc hezké, denně jsme se doma koukali na fotky a program dne. Dcera byla spokojená, žádný problém nenastal. Zdravíme celý tým.

Chýlkovy z Návsí


Dětský letní tábor - Kuchařský tábor, Malý dobrodruh a Malý tvůrce

Dobrý den,

Vnuk byl na táboře letos počtvrté. Tábor jsem našla náhodou na internetu, kde mě velmi zaujala přehlednost stránek, podrobné informace o táboře a také rozmanitost tematických zaměření jednotlivých turnusů. Objednání pobytů, mailová i osobní komunikace je velmi příjemná a bezproblémová. Bez váhání jsem objednala první dva pobyty loni, letos si vnuk o tento tábor sám řekl, a moc se na něj těšil - opět si vybral dva turnusy. Děti bydlí v čistém a útulném prostředí, příroda v okolí je krásná. Vedoucí se dětem věnují s plným nasazením, jsou přátelští a milí, děti je mají moc rády. Jídlo je kvalitní, pestré, s možností výběru vegetariánské varianty. Vnuk se vždy vrací domů spokojený a plný zážitků. A také nás překvapuje novými dovednostmi - letos se po návratu z tábora s vervou pustil do vaření :-) Pro příští rok je náš výběr tábora jasný - opět a rádi volíme Strachotín :-) Děkujeme a těšíme se na prázdniny 2019. Všem rodičům a dětem tento tábor doporučujeme.

Ivana Pijaková


Reference - Malý tvůrce - dětský výtvarný tábor

Ráda bych přidala taky velice kladné hodnocení tohoto tábora. Dcera jela už tento rok po druhé a vždy se vrátila velmi spokojená, se spoustou nových zážitků. Ubytování je umístěno do krásné přírody Pálavy. Takže vřele všem doporučuji.

Jana Spáčilová


Reference - Malý tvůrce - dětský výtvarný tábor

Moje dcera si z tábora přivezla úžasné vzpomínky a zážitky. My jako rodiče velice oceňujeme kvalitu ubytování, zábavy a standartu péče o naši ratolest. Moc děkujeme a určitě se uvidíme opět za rok.

Růžena Gromanová


Super tábor reference Nejlepší tábor reference

Reference - Malý tvůrce - výtvarný tábor

Zdravíme do Strachotína.

Barča říkala, že příště na tábor jedině zase k Vám, takže velká spokojenost, děkujeme!

B.V.


Reference - Dětský letní tábor - Prostě dovolená

Viki bola na tábore už druhýkrát a opäť nesklamal. Krásny týždeň plný zážitkov. Len teraz sa jej od rána zastavila pusa. Veľká, preveľká vďaka všetkým, čo sa podielali na "Prostě dovolená". Ďakujeme a tešíme sa na budúci rok.

K.P.


Reference - Malý tvůrce - výtvarný tábor

Dětský tábor ve Strachotíně byl přesně takový, jak jsme podle stránek očekávali. Ubytování v pořádku, čisto, útulno. Vedoucí na první pohled inteligentní, pohodoví lidé. Domácí strava a možnost se domluvit, pokud dítě něco nejí(jako náš syn- ovocné knedlíky bez ovoce, palačinky bez ovoce). Fotky jsem každý den hltala očima a podle výrazu tváří jsem mohla být klidná, což je fajn. Jediným problémem byl nedostatek kluků, přesněji řečeno 2 kluci na turnusu. Ovšem strachotínští uvažují o čistě chlapeckém turnusu. Tábor mohu doporučit jako tábor pro děti, které by se na klasickém "velkokapacitním táboře" mohly cítit ztracené. Pokud jde o komunikaci při objednávání a platbě, nebyl žádný problém.

Markéta Minárová, matka 11leté dcery a 8letého syna


Reference tábor Doporučení letní tábor
Reference - Malý tvůrce - výtvarný tábor

Dcera byla z tábora unešená, záměrně jsem jí přihlásila na výtvarný tábor, protože ráda vyrábí a byl to nejlepší dětský výtvarný tábor, na jakém kdy byla. Strava výborná(naprosto byla nadšená z ovocných knedlíků a z výroby vlastní pizzy), vedoucí úžasní, program krásně vymyšlený tak, aby se dětem činnosti střídaly (vyrábění, koupání na koupališti, venkovní hry), karneval a další... Tento tábor hodnotíme jako nejlepší, infomovanost z každého dne z fotografiemi skvělá, komunikace na začátku tábora s vedoucím i na konci také skvělá, jedním slovem paráda.

Dcera se chystá příští rok rozhodně znova a i rovnou se sestřenicí :-).
Ondrovi,Praha


Reference - Dětský letní tábor - Prostě dovolená

Ahoj Jirko,

jelikož čas strašně letí a jedna dvě tu bude čas přemýšlet co s dalším létem.......určitě tábor u tebe určitě rezervuji. Jelikož jsem měla tu čest Vás všechny poznat lépe, nevím, zda se tomu dá říkat vůbec tábor. Mé vzpomínky na tábory jsou pouze odpuzující, ale ten Váš je fakt super. Myslím, že děti na dovolené s rodiči si neužijí tolik pozornosti, nápadů a různých her, jako u Vás. Jsem ráda, že jsem Vás před 2 roky náhodou objevila a myslím, že kluci budou jezdit, co jim věk a také moje peněženka bude stačit .-) :-D. Místo samotné je úplná nádhera, to nemluvím o krásném a pohodlném ubytování, výborné domácí kuchyni a dobré náladě, takže přeji hodně štěstí, ať se daří, aby jste dál mohli dělat tolika dětem radost. Měj se krásně a těšíme se s klukama příští rok.

Alča, Robča a OnďaReference - Dětský letní tábor - Malý tvůrce

Dobrý den.

.. na tento tábor jsme přihlásili našeho syna už podruhé. Můj "akční" syn se na táboře vždy velmi "vyřádil". Vedoucí byli velmi přátelští, prostředí nádherné, ubytování čisté, nové, přístup k dětem absolutně bezvadný. Jsme všichni nadšeni a víme, že našeho syna na tento tábor přihlásíme v příštím roce znovu.

L.H., Benešov u PrahyReference - Dětský letní tábor - Malý dobrodruh

Dobrý den.

Tento tábor sme našli náhodou , no zaujal nás kvôli vzdialenosti i tematike hneď. ..syn ma sedem rokov a bol prvýkrát sám bez nás ...bol nadšený a stále je. Tábor je preňho veľkou inšpiráciou aj v školskom roku... krásne ním motivujeme školské povinnosti. Vedúceho tzv Mexicana spomína každý deň a tvrdí, že lepšiu kuchyňu než tu jeho nejedol...A odporučila som vás už aj pani v banke , keď som platila zálohu za tábor jesenný tzv. Podzimni... A na záver, ja som sa do Strachotina zamilovala, toto miesto ma očarilo na prvý pohľad a kľudne by som brala aj tábor pre rodicov... Neváhajte... stojí to za to

LopatníkováReference - Dětský letní tábor - Prostě dovolená

Dobrý den.

Už od ledna Klárka mluvila o tom, že letos zase pojede na nějaký tábor. Dlouho jsme ale nemohli najít, ten který by nám časově vyhovoval. Až jednou přišla že školky, že se s holkama bavily o táborech Dolní Morava. Na internetu jsme zjistili, že tábory Dolní Morava mají velkou nabídku táborů od Kuchařského až po Prostě dovolená. Právě tento nás nejvíce uchvátil a po pečlivé domluvě se spolužačkami se holky na tábor Prostě dovolená přihlásily. Tábor se konal a v okolí Novomlýnských nádrží. Hned po příjezdu nás uchvátilo nádherné okolí, které bylo prostě fantastické. A dcera ta byla nadšená z celého tábora, líbilo se jí vyrábět vlastní pizzu i akční výlety. Do dneška básní o Aquaparku Moravia.

Lenka VysloužilováReference - Dětský letní tábor - Prostě dovolená

Dobrý den, pane Friebe,

na FB jsem nepsala recenzi, protože ji tam uvedl manžel. Takže teď už Vám zareaguji aspoň emailem. Hodnocení tábora je za nás veskrze pozitivní. Syn (Jenda) přijel s informací, že příští rok jede znovu :-). Program, strava, vedoucí, ... vše vyhovovalo, ze všeho byl nadšený. Na tábor mě upozornila maminka Jeníkova spolužáka. Vše jsem organizovala na poslední chvíli, protože jste měli poslední volná místa, ale nesetkala jsem se s jediným problémem. Vše potřebné jsme vykomunikovali elektronicky a vždy jsem od Vás obdržela rychlou zpětnou reakci. Všechny obdržené informace byly komplexní, nemuseli jsme nic složitě zjišťovat.

Dodatečně Vám děkuji za skvělý tábor a přeji Vám Hezký den. Radomíra ŠipkováReference - Zážitkový tábor - prostě dovolená

Dobrý den všem.

Syn s dcerou byli letos poprvé na táboře Prostě dovolená. Přijeli úplně nadšení, což nebývá tak časté neboť puberta s nimi začíná mávat. Líbilo se jim vše - hry, dovádění, náplň dne, vedoucí a světe div se - dokonce jim i chutnalo jídlo.:-) V dalším roce pojedou zase a už se těší. Je mi jen líto, že jsem tento tábor objevila tak pozdě. A ještě jedna důležitá věc - syn má zdravotní problémy, tudíž jsem měla trochu obavy, ale musím říci, že o něho bylo velmi dobře postaráno. Děkuji za vše.

KovářováReference - Příměstský tábor výtvarný a prostě dovolená Strachotín

Dobrý den.

Informace o táborech jsem našla na internetu. Kvůli tomu, že jsem chtěla nějak zařídit dceři (10 let) trávení času v průběhu prázdnin, a neměla jsem možnost vzít si dovolenou v práci zvolila jsem možnost príměstského táboru v Strachotíne. Kvůli tomu, že dcera chodí do školy v zahraničí a češtinu perfektně neovládá měla jsme ze začátku obavy, že tábor nezvládne. Byl to její první tábor v živote. Nakonec se jí moc líbilo. Pa. Frieba jsem kontaktovala telefonicky. Domluvili jsme si schůzku, kde mi bylo perfektně vysvětleno jak vypadá tábor, co dělají děcka v průběhu dne, co jedí a kdy. Tím, že jsem vegetariánka, jsem ocenila možnost zvolení vegetariánské stravy. I když dcera jedla vše, a nejvíce si pochvalovala rajskou polévku a špagety s masem :-) Potřebovala jsem vozit dceru na tábor před 8.00 hodinou, a proto jsem se domluvila s Pa. Friebem a vedoucími táboru, že s malou budu jezdit dříve než 8.00-8.30. Bylo mi vyhověno, za co jsem velmi ráda. Navíc každý den jsem mohla dítě vyzvedávat kolem 17.30 18.00 a někdy i později (kvůli výletu na Pálavu, do Mikulova, atd. Někdy na samou žádost dcery: "Mami nech mne ještě na chvíli, já si chci hrát / malovat/ dokončit večeři:-) ). I když dcera mluvila česky hůř, zvládla vše a vychovatelé byli moc trpěliví. Proškolila se i s angličtiny, kvůli účasti dětí s Anglojazyčných státu. Jsem velmi ráda, že dcera mohla se zůčastnit příměstského táboru ve Strachotíně ("Malý tvůrce" a "Prostě dovolená"). Dítě a já jsme byly spokojené. Cena táboru byla přístupná, děti měly zajímavý plán dne a nenudily se. Vychovatelé vycházeli nám vstříc a mohla jsem si být jista, ze dcera je v bezpečí.

Marta S.Reference - Dětský letní tábor - Výtvarný tábor

Dobrý den všem organizátorům dětského tábora Morava.

Jelikož dnes mají děti pololetní vysvědčení,tak hodnocení vašeho tábora vezmu tak nějak školní formou.
Komunikace a informovanost 1+
Ubytovací prostory 1+ / trochu nadstandard/
Vedoucí působili příjemným dojmem a profesionálním přístupem. 1+
Informace i fotodokumentace na vašich stránkách je na velice dobré úrovni 1+
Dcera vyjádřila velkou spokojenost s celým pobytem a už se těší na další tábor,z mojí strany dávám 1+
Dcera je gurmán,proto si velice pochvalovala jídla vařená vedoucím-Mexičanem.
Jelikož je celkem zručná velice ji bavilo vyrábění různých výrobků a nadšená byla z celého pobytu na táboře. Rozhodně budu Váš dětský tábor doporučovat. Závěrem bych Vám chtěl vyjádřit obdiv a uznání,jelikož si dokážu představit to úsilí ukočírovat a vymyslet zábavu pro tolik dětí. Přeji Vám mnoho zdaru v dalším pokračování.

Nikola + Vladimír Hrzánovi z Veverské Bítýšky.Z rozhovoru o našem dětském táboře s Ladislavem Vencálkem
- člen klubu olympioniků

Mám dvě malé děti, které se loňský rok (2014) zúčastnily tábora v Jižních Čechách. Právě zde byly stejní vedoucí, kteří se pustili do tohoto projektu a pořádají tyto letní tábory. Mně „rodiči“, stačilo vidět nadšení mých dětí, když se vrátily domů. Ta přemíra zážitků a aktivit, kterými se mě chlubily a kterými mě neustále zaplavovaly, nebraly konce. Celý rozhovor "ZDE"


Také o nás napsali:

Ve veganské kuchařce zde ...Reference od dětí z tábora - pozdravy rodičům z dětského tábora


Proč právě s námi?

- Výjimečné místo pobytu - Nadstandardní ubytování - Exkluzivní výlety v ceně - Zkušení vedoucí - Propracovaný program - Wi-fi připojení - Malý kolektiv - Kvalitní domácí strava - Vhodné i jako tábor "poprve" - Uskutečněno již přes 60 turnusů

Naše tábory

Ověřeno

Českou televizí

Česká televize Déčko